Aktivisti blokirali Brankov most
Aktivisti inicijative Most ostaje! blokirali su danas saobraćaj na Brankovom mostu u oba pravca, okupivši se u Brankovoj ulici radi odavanja počasti žrtvama tragedije u Novom Sadu.

Protestni skup je u Brankovoj kod zgrade Agencije za privredne registre, a saobraćaj na Brankovom mostu je, uz asistenciju saobraćajne policije, zaustavljen u oba pravca - Ušća i Zelenog venca.
Saobraćaj je omogućen na izlazu sa Brankovog mosta iz pravca Ušća.
Okupljeni nose transparente sa imenama 15 žrtava koje su nastradale u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, kao i sa natpisima: "Most ostaje", "Solidarnost- sloboda - pravna država", "Nećeš rušiti, budi Zarić".
Policija obezbeđuje skup, koji će, prema najavi organizatora, trajati još pola sata nakon okončanja akcije petnaestominutnog odavanja pošte žrtvama u Novom Sadu.
Izvor: FoNet