SNS: Prostorije na Čukaričkoj padini uništene tokom noći
Prostorije Srpske napredne stranke (SNS) na Čukaričkoj padini u Beogradu ponovo su tokom noći uništene, saopštio je danas beogradski odbor SNS.

Kako se navodi u saopštenju, tim činom su pokazali da se tu neće zaustaviti i da će nastaviti sa vandalizmom i uništavanjem tuđe imovine, "jer u nedostatku ideje i programa - mržnja, nasilje i demonstracija sile su jedino što imaju da ponude građanima".
"Nasilnicima i štetočinama koji uništavaju naše prostorije na Čukaričkoj padini, drugi put za manje od šest meseci, želimo da poručimo da nas neće uplašiti i da ćemo mi nastaviti da sledimo politiku predsednika Aleksandra Vučića koja nam garantuje mir i stabilnost, prosperitet, kao i da ćemo se još jače boriti za pristojnu i modernu Srbiju i raditi u interesu građana", ističu iz GO SNS.
Oni su pozvali nadležne državne organe da odgovorne privedu pravdi i zaustave sve učestalije napade na stranačke prostorije.
Juče su kamenovane stranačke prostorije u Bloku 70, a ispisani su i grafiti s pretnjama aktivistima SNS.
Izvor: FoNet